סיפורי הצלחה
"אתם מרפאים אותי"

"וואו. יש כל כך הרבה חכמה בסשנים. כל הזמן חשבתי שאני יודעת מה המקור למצב לא רצוי שיש לי, אבל כשנכנסים לסשן מגלים משהו אחר, נסתר יותר שבחיים לא הייתי עולה עליו לבד. וזה פשוט מדהים אותי. תודה שאתם כל כך יסודיים ולא מוותרים עד הסוף. אתם מרפאים אותי!!"

- סופיה רבין
ביטחון עצמי

דון שאול ביקורת

רוצה גם לחוות הצלחה כזאת? בוא נדבר ונראה איך לשלב את השיטות שלנו בחייך!
השאר פרטים ונחזור אליך

"החיים האלה הם שלי ואני זה שיוצר אותם בביטחון מלא"

"בזכות דון קיבלתי מחדש את הכוחות לעמוד מול אנשים ומצבים שמדכאים אותי ולהגיד בלב שלם שלא עוד, החיים האלה הם שלי ואני זה שיוצר אותם איך שאני רוצה שהם יהיו. וזה בדיוק מה שאני עושה עכשיו!"

ביטחון עצמי
- בר זנאטי, די ג'יי
"יש לי סדר עדיפויות חדש בחיים שהקפיץ אותי למעלה"

"הגעתי לדון כשהייתי בנקודה של שפל בחיי מכל הבחינות, מבחינה זוגית ובקריירה לא הייתי בטוחה בכיוון שלי. מאז שהשתמשתי בשיטה הזאת יש לי סדר עדיפויות חדש בחיים, אני יכולה להתמודד עם כל מה שהסביבה זורקת לעברי, ושיפרתי מיומנויות שקידמו אותי אישית וחברתית."

- נטלי מירצב, מאמנת רכיבה על סוסים
חוסר ביטחון, ביטחון עצמי
"למדתי כיצד לשלוט בכל היחסים הבין אישיים שלי"

"דון עזר לי מאוד בתקשורת עם אחרים בכך שלמדתי לנטרל הפרעות/הסחות דעת במהלך שיחה כך שלא יוציאו אותי מדעתי, ולמדתי כיצד לשלוט בכל היחסים הבין-אישיים שלי ולהביא לתוצאות אותן אני רוצה."

- גילי גולן, מפיק תכניות טלוויזיה
תקשורת, ביטחון עצמי
"כיום אני מתקשר במיומנות שלא חלמתי עליה אי-פעם"

"שיקמתי את היכולת שלי לתקשר עם כל אדם על כל נושא בחופשיות. כיום אני מתקשר במיומנות שלא חלמתי עליה אי-פעם. אני רואה את זה כאשר אני מעביר תהליכי ייעוץ עסקי והרצאות ללקוחות."

- פאבל שחר, יועץ עסקי
ביטחון עצמי

רוצה גם לחוות הצלחה כזאת? בוא נדבר ונראה איך לשלב את השיטות שלנו בחייך!
השאר פרטים ונחזור אליך