בוא להגשים את החלום שלך וליצור שינוי אמיתי וקבוע בחייהם של אנשים!

מסלול הכשרה
למאמנים אישיים

הלימודים במכללה שלנו הם ההזדמנות שלך ללמוד את הכלים הטובים בעולם לאימון וטיפול באנשים, ילדים, נוער, הורים ואנשי עסקים!

רוצה לדעת תכלס אם תכנית ההכשרה מתאימה לך?

לייעוץ חינם יש להכניס את הפרטים

אם גם לך נמאס...

 • לקום בבוקר לעבודה שאתה לא ממש אוהב

 • להרגיש שאתה לא ממצה את עצמך

 • לראות איך אנשים מסביבך לא משתנים וחוזרים עם אותן בעיות

 • לראות אנשים שסובלים ואין להם פתרון למצב הזה

 • לחיות עם ההרגשה ש"זה המצב" ואין מה לעשות...

ואתה רוצה לעשות משהו משמעותי שייצור שינוי אמיתי בעולם ולקום בבוקר בהתלהבות...

אז תכנית הכשרת מאמנים ומטפלים של הקלירינג סנטר הוא מה שחיפשת!

מה קרה למאמנים ומטפלים שסיימו את מסלול ההכשרה

הם יודעים איך לעזור לאדם לפתור את בעיותיו מהשורש כך שלא יחזרו.
הם יודעים שהם חלק ממשהו גדול ומשמעותי שקורה
הם יודעים איך להדריך אנשים להצלחה אישית, חברתית, משפחתית ועסקית
הם קמים בבוקר למשהו שהם אוהבים וחווים סיפוק ענק מעבודתם
הם יודעים איך לעזור לאנשים בכל תחום בחיים ובכל מצב
הם יודעים איך לטפל בהצלחה במצבים שונים בחייהם האישיים

סילבוס לימודים - מסלול הכשרה אימון וטיפול של קלירינג

 • הלימודים במכללת הקלירינג סנטר בתל-אביב

 • שיטה יחודית המאפשרת לכל תלמיד להתקדם בקצב שלו מבלי לפספס חומר לעולם

 • למידה בשלבים תוך שימת דגש על הבנה מלאה ויכולת יישום 

 • תרגול מעשי לאורך כל מסלול ההכשרה והתמחות באימון וטיפול מעשי תוך כדי ההכשרה

 • לימודי בוקר, צהריים או ערב

 • 7 שלבים ייחודיים של ידע וכלים מעשיים רבי ערך, בכל תחומי החיים, לכל סוגי האנשים

קורס למידה בסיסי - 40 שעות


קורס זה ילמד אותך בפעם הראשונה בחייך איך ללמוד. אתה תלמד מהו המכשול הראשון לרכישת ידע, מהי המטרה האמיתית בלימודים, מהם שלושת המחסומים היחידים ללמידה, מהו הגורם האמיתי לבעיות קשב וריכוז, מוסחות, שעמום בלימודים ועוד 20 תופעות שקורות בזמן הלמידה ותדע איך מטפלים בתופעות אלו. בסוף השלב אתה תדע שאתה יכול ללמוד כל דבר והדרך שלך להצלחה במסלול הכשרת מאמנים תהיה סלולה. שלב זה יקנה לך יכולות חדשות בתחום הלמידה. אתה תדע איך למצוא ולבודד בצורה מדוייקת כל קושי שעשוי לעמוד בפני כל אדם. אתה תדע מהם המוקשים הקיימים בכל טקסט של למידה ותדע איך לגלות אותם ולהסיר אותם מהדרך. בסוף השלב אתה תדע איך לפתור בעיות למידה של אנשים ואיך ולגרום להם לאהוב ללמוד. בנוסף, תדע איך ללמד אחרים כל דבר, ולא משנה מהי רמת ההבנה או הקליטה שלהם.
קורס ערכים אישיים ושלמות אישית - 35 שעות


קורס זה ילמד אותך מהו המנגנון הנסתר שקיים אצל אנשים שגורם להם להתחיל להאשים אחרים במקום לקחת אחריות אמיתית. אתה תלמד מהי שלמות אישית וכיצד הערכים האישיים של כל אדם יכולים להועיל או להזיק לו ולאחרים. אתה תגלה מהם חלקי החיים השונים ומהי הדרך הנכונה לקבלת החלטות, איך להיות גורם על חייך ולהפוך אחרים לגורמים על חייהם, ואיך לעזור לאנשים לצאת מתוך מלכודות שיצרו לעצמם בעקבות מעשים מזיקים מהעבר. בסוף השלב אתה תחווה הקלה גדולה בחייך האישיים.
קורס שליטה והתכוונות - 40 שעות


שלב זה ילמד אותך מהי באמת שליטה ומה הקשר שלה להשגת שיתוף פעולה מאנשים. אתה תלמד כיצד לגרום לדברים לקרות בחייך האישיים מבלי המאמץ שהיית רגיל אליו לפני כן. אתה תבצע תרגילי תקשורת ייחודיים שיעניקו לך יכולות חדשות של השגת שיתוף פעולה מאנשים. בסוף השלב אתה תרגיש חד כמו לייזר ותרגיש שאתה יכול להשיג כל דבר.
קורס מדריך עוצמתחיים - 75 שעות


בשלב זה של מסלול ההכשרה, ולאחר שכבר חווית הישגים גדולים בעצמך במסגרת השלבים הקודמים, אתה תלמד כיצד לאמן ולהדריך אנשים בתכניות האימון והטיפול של קלירינג. שלב זה כולל מטלות מעשיות רבות אשר יאפשרו לך לטפל ולאמן אנשים באמצעות קלירינג ובעזרת כל השלבים שלמדת לפני כן. השלב הזה כולל לימוד של הטכניקות השונות של אימון מעשי בהן ולמידת טיפול ואימון הלכה למעשה. תלמד איך לטפל בכל סוגי האנשים. השלב יהפוך אותך למאמן ומטפל מקצועי שיכול ליצור שינוי בחייהם של אחרים. בסוף השלב אתה תהיה מוכן לאמן ולטפל באחרים ולהתחיל את ההתמחות בטיפול ואימון אישי וקבוצתי לקראת פתיחת פעילות עצמאית.
התמחות מעשית באימון וטיפול - 75 שעות


בשלב זה, לאחר שסיימת את ההכשרה בטיפול ואימון ונהפכת לאודיטור מקצועי, נדרשת הרמה הבאה כדי לסיים את מסלול ההכשרה שלך ולקבל הסמכה מלאה - התמחות מעשית. בשלב זה תיתן הרבה הרבה הרבה קלירינג, תפקח על קלירינג שאחרים נותנים ותקבל תיקונים אישיים עד שתהיה אודיטור של קלירינג בסיסי מ-ו-ש-ל-ם, ותוכל לצאת ולהקים את הפעילות שלך או לשתף פעולה עם הפעילויות של הקלירינג סנטר.
בסוף השלב הזה תקבל תעודת הסמכה כמטפל ומאמן מוסמך של קלירינג!
קורס תקשורת יעילה - 40 שעות


קורס זה ילמד אותך מהי באמת תקשורת, מהי הנוסחה המדויקת שלה ומאיזה חלקים היא מורכבת. אתה תעשה 19 תרגילים אינטנסיביים מיוחדים שיאמנו אותך בתקשורת יעילה ויהפכו אותה לחלק ממך. תלמד איך לגרום למטופל שינוי בעזרת תקשורת יעילה בלבד, איך לגרום לתוצאות באימון בעזרת תקשורת ואיך להתמודד מול כל קושי בחיים ובאימונים בעזרת תקשורת. התרגילים הייחודים יאמנו אותך באופן אישי על כל אחד מחלקי התקשורת. אתה תלמד כיצד לגרום לאנשים להיות קשובים ומרוכזים יותר, כיצד להעלות ביטחון עצמי ולשפר את הדימוי האישי, כיצד לשלוט בתגובות לא הגיוניות, כיצד להתגבר על בעיות רגשיות וכיצד לשפר את איכות החיים של אנשים באמצעות תקשורת בלבד.
קורס השגת יציבות בחיים - 30 שעות


קורס זה ילמד אותך מהי הסיבה האמיתית מאחורי העליות והירידות בחייהם של אנשים. מה גורם לחוסר יציבות וחוסר הביטחון שאנשים רבים חשים. אתה תלמד איך לזהות אנשים שיכולים להיות גורם מזיק לחייך ולחייהם של אחרים וכיצד מטפלים באותם אנשים. בסוף השלב אתה תדע איך לחלץ אנשים ממצבים שליליים כרוניים בחייהם ולהוביל אותם לדרך חדשה.

מה קרה לאנשים שעברו תהליך של קלירינג

מלא את פרטיך ותועבר מיידית לשאלון ההתאמה

אני רוצה להתחיל! מה השלב הבא?

ממלאים שאלון התאמה אונליין.

1.

שאלון זה ייתן לנו רקע כללי עליך ועל הסיבות להתעניינותך במסלול המאמנים.

נרשמים לפגישת התאמה במכללה.

לאחר שנקבל את שאלון ההתאמה שלך נציג של המכללה ייצור עמך קשר כדי לתאם עבורך פגישת התאמה אישית. דמי ההרשמה למסלול הינם 150 ש"ח וכוללים את זמנו של היועץ וכן את ניתוח שאלונים נוספים שימולאו על ידך לפני הפגישה. 

2.

הפגישה תתקיים בקלירינג סנטר עם יועץ בכיר. בפגישה זאת תיערך עמך היכרות אישית ויוצגו לך תוצאות השאלונים שלך. כמו כן הנציג יענה לך על כל שאלה שעדיין נשארה פתוחה בנושא של מסלול ההכשרה.

הגעה לפגישת התאמה.

3.

לאחר אישורו של היועץ - במהלך הפגישה הראשונית או לאחריה - תתבצע ההרשמה למסלול ההכשרה.

הרשמה לתכנית הלימודים.

4.

לאחר ההרשמה תוכל לקבוע את לוחות הזמנים שלך ולהתחיל בהכשרה באופן מיידי. 

תחילת לימודים.

5.

מלא את פרטיך ותועבר מיידית לשאלון ההתאמה

מלא את פרטיך ותועבר מיידית לשאלון ההתאמה

שאלות נפוצות

מה זה "מאמן ומטפל של קלירינג"?


'מאמן לחינוך חדש' הוא אדם שסיים את מסלול הכשרת המאמנים המלא והינו מומחה ב'שיטת קלירינג'. זוהי שיטה מדויקת הכוללת ידע וכלים ייחודיים במספר תחומים עיקריים: למידה, תקשורת, אחריות, יציבות בחיים, טיפול בטראומות ובמשקעים מהעבר שנמצאים בבסיס של כל הפחדים של האדם, הרגשות הבלתי רצויים וההתנהגויות הבלתי רציונליות שלו. באמצעות השיטה יכול המאמן להעביר את הידע והכלים שלמד לאנשים אחרים על מנת לשפר את איכות חייהם, ולטפל באחרים כדי להסיר מהם את הנטל של חסמים רגשיים וטראומות מן העבר.
במה השיטה שלכם שונה מאחרים?


קודם כל בגישה! אנו מאמינים שלכל אדם יש פוטנציאל אינסופי להצליח, ושהדבר היחיד שחוסם אותו מלהצליח הוא המיינד שלו. אם אדם מתקשה בתחומים מסוימים בחייו זה רק בגלל שהוא לא קיבל את הידע והכלים הנכונים באותו התחום או שיש לו חסמים פנימיים במיינד. אנו לא מאמינים בתיוגים של "לקויות" או "הפרעות" כאלו או אחרות, אלא במתן כלים אמיתיים לחיים וטיפול שורש שמשחרר את האדם משורש הבעיה שמפריעה לו בחיים. הכלים שלנו הם מעשיים מאוד וניתנים ליישום מיידי בחיים. אלה כלים שונים לגמרי מכל מה שהכרת עד כה. מעבר לכך מסלול ההכשרה יהווה עבורך התפתחות אישית והעצמה שמעולם עוד לא חווית.
למי מסלול הלימודים מתאים?


מסלול הלימודים מתאים לכל אדם ששי בו דחף פנימי לעזור לאחרים ולשנות את פני החברה. אהבה לאנשים והרצון לעזור להם הינם תנאי הכרחי לקבלה ללימודים. אתה כאדם יודע אם הדבר מדבר אליך או לא. הלימודים מתאימים למאאמנים ומטפלים שעברו הכשרה, או כאלו שחדשים לחלוטין לעולם האימון והטיפול, לאנשי חינוך, אימהות, סטודנטים, מאמני כושר, פיזיותרפיסטים ואנשים שרוצים לעשות הסבה לקריירה חדשה.
היכן מתבצעים הלימודים?


מסלול ההכשרה מועבר במכללת הקלירינג סנטר בתל אביב.
באיזה ימים ושעות מתקיימים הלימודים?


בדרך כלל ניתן לבחור זמני לימודים מתוך שלושה או ארבעה ימים במהלך השבוע. פרקי הלימוד הינם בני שעה וחצי עד שעתיים ומתקיימים בשעות הבוקר, צהריים או ערב לבחירתך. תוכל להגיע למינימום פרק לימוד אחד בשבוע או להיות בכל פרקי הלימוד ולהתקדם מהר יותר על מסלול ההכשרה.
כיצד מתבצעים הלימודים?


שיטת הלימוד היא חדשנית ומאפשרת לך להתקדם בקצב אישי בתוך קבוצה של תלמידים. אתה תתקדם בצורה מדורגת עם דגש מירבי על תרגול ויישום בפועל. אנחנו מאמינים במעט תיאוריה והרבה פרקטיקה. אתה תתקדם משלב לשלב בקצב שלך ותשיג הבנה מלאה על כל אחד מהשלבים. כמו כן, שיטת הלימוד בנויה כך שאינך יכול לפספס חומר. גם אם לא היית באחד המפגשים, תוכל להמשיך תמיד מהמקום שבו הפסקת.
מיהם אנשי המקצוע שמעבירים את ההכשרה?


אתה תלמד עם מאמנים ומטפלים של קלירינג שהינם מקצוענים בתחומם ושעוסקים יום יומם באימון והדרכה. אתה תלמד באווירה חיובית ועם יחס אישי.
איזו תעודה אקבל בסוף הלימודים?


במסגרת הכשרתך כמאמן, תקבל תעודה על כל שלב שאתה מסיים. בסוף מסלול ההכשרה תקבל תעודת מאמן ומטפל של קלירינג, מטעם הקלירינג סנטר.
מה אוכל לעשות עם התעודה שאקבל?


לאחר קבלת התעודה תוכל להשתלב כמאמן במסגרת פרויקטים שונים של הקלירינג סנטר, וכן לעבוד באופן עצמאי בביתך כמאמן ומטפל אישי.

מלא את פרטיך ותועבר מיידית לשאלון ההתאמה

רוצה לברר על תהליכים אצלנו? השאר פרטים:
עקבו אחרינו ברשת:
 • White YouTube Icon
 • White Facebook Icon
 • White Instagram Icon
 • White Snapchat Icon
קלירינג סנטר תל-אביב
מבית דון שאול

רח' שטיבל 2, תל-אביב
03-9043391
info@donschaul.co.il

© 2020 קלירינג סנטר תל אביב. כל הזכויות שמורות.